♦ Little Mix (biography)

7. února 2014 v 20:20 | (c) Little Mix HQ
♦ Little Mix je britská čtyřčlenná dívčí hudební skupina založena v roce 2011, jejíž členy jsou v současné době Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall.
Dívky se účasnily osmé série britského X-faktoru. Původně se prezentovaly jako sólistky, později však byla Perrie s Jesy přiřazeny ke skupině Faux Pas a Leigh-Anne s Jade ke skupině Orion. Ani jedné skupině se však nepodařilo přejít přes bootcamp, porotci však v dívkách vycítili talent a složili z nich novou skupinu v již nám známém složení - Rhytmix. Jejich mentorkou se stala Tulisa Contostavlos.
♦ Před čtvrtým kolem živých přenosů byly dívky nuceny si změnit jméno, protože už existovala charita se stejným jménem. Tím vznikl konečný název Little Mix.
♦ Dne 11. prosince 2011 Little Mix jako první skupina v historii vyhrála britský X-faktor.
♦ Po výhře vydaly svůj první singl, cover "Cannoball" od Damiena Rice. Jejich první vlastní singl "Wings" vyšel 22. července 2012.
♦ Dne 31. srpna 2012 vydaly autobiografii Ready To Fly.
♦ Dne 19. listopadu 2012 vydaly dívky své první debutové album DNA, které dosáhlo druhého místa v UK a čtvrtého místa v US, čímž překonaly rekord Spice Girls.
♦ Dne 15. listopadu 2013 vyšlo v UK druhé album, Salute, obsahující hity jako Move nebo Little Me. V US vyšlo album 4. ledna 2014 a hned první den se umístilo na prvním místě v iTunes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | 2. listopadu 2014 v 14:50 | Reagovat

:-|  :-P  :-x  :-D  :-D  ;-)  8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.